DZIEŃ DZIECKA I DIZEŃ SPORTU W PRZEMIAROWIE -   04.06.2018r.

Od wielu już lat w naszej szkole jest tradycja łączenia Dnia Dziecka z Dniem Sportu. W ramach rozgrywek międzyklasowych i międzyszkolnych rozegrano wiele konkurencji sportowych: konkurs na wspólne klasowe wykonanie dowolnej piosenki lub tańca, turnieje sprawnościowe dla klas  I – III, IV – VI  i VII  -  III G,  rozgrywki w piłkę nożną, indywidualne biegi klasowe dziewcząt i chłopców. Dla każdego ucznia był  los niespodzianka. Naszą uroczystość  uświetnił  pokaz Straży Pożarnej z Głodowa.  Poszczególne konkurencje sportowe przeplatane były poczęstunkiem, grillowaniem i ulubionym zajęciem wszystkich uczniów – konsumpcją lodów. Mimo lejącego się z nieba żaru uczniowie bardzo chętnie  uczestniczyli we wspólnej  zabawie i rywalizacji. Największe emocje wzbudziły   konkursy sprawnościowe. W kategorii klas I-III, zwyciężyła kl. III. W kategorii klas IV – VI, zwyciężyła kl. VI. W kategorii klas VII-III G, wygrała kl. III G. Natomiast wynik  rozgrywek w  piłkę nożną był następujący: kl. IV, V - VI  0:2, kl. VII, II G – III G 3:2. GRATULACJE !!!

Uroczystość mogła mieć tak radosny  charakter dzięki pomocy i wsparciu następujących osób i firm: Pan Sławomir Białczak, Hurtownia Artykułów Papierniczych i Biurowych „GRAFIT”, Hurtownia Lodów „NEGRESKO”, Hurtownia „GRAND”, Pan Michał Ausfeld,                                                                        PRZ.HAN.”DAMIAN”Z. Szwejk, D. Borucki, I. Skurczyk  SPÓŁKA  JAWNA.

Wszystkim którzy okazali szczodrość i dobre serce serdecznie dziękujemy. Pracownicy i uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Przemiarowie.  

Marzena Galas

GALERIA ZDJĘĆ