13 marca uczniowie klas VI i VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum  udali się na wycieczkę do Warszawy. Uczestniczyli tam w lekcji muzealnej pt. ,,WIZYTA U KRÓLA" w Zamku Królewskim. W czasie lekcji uczniowie poznali życie dworskie i znaczenie ceremoniału oraz mówili o różnych rodzajach wizyt (audiencji, wizycie prywatnej). Wędrówka po salach była okazją do rozmowy o życiu codziennym królów polskich.

Kolejną atrakcją tego dnia była wizyta w Escape Room. Na 60 minut uczniowie i opiekunowie wycieczki przenieśli się do zamkniętych, tematycznie przygotowanych pokoi zagadek, aby wspólnie zmierzyć się z przygotowanymi wcześniej zagadkami logicznymi, na kreatywność, spostrzegawczość i wymagających sprytu. Dzięki współpracy członków poszczególnych grup udało się wydostać z pokoju każdej z nich w wyznaczonym czasie. 

GALERIA ZDJĘĆ