20 kwietnia uczniowie naszej szkoły wyjechali do Ostrowi Mazowieckiej, by wziąć udział w III etapie II Turnieju Szkół im. rtm. W. Pileckiego wraz z trzema innymi placówkami rozpoczęli rywalizację o trofeum przechodnie. Tego dnia rozstrzygnięto pierwszą konkurencję - kulinarną.

21 kwietnia - drugi dzień rywalizacji miedzyszkolnej w II Turnieju Szkół im. rtm. W. Pileckiego. Dziś uczniowie zmierzyli się w konkurencjach sportowych: bieg krótkodystansowy, sztafeta 4x100 m, rzut piłką palantową, skok w dal.
Następnie przenieśli się do jednostki wojskowej w Komorowie, gdzie kontynuowali rywalizację. Podczas gry terenowej wykonywali zadania oparte na strzelaniu z broni pneumatycznej, udzielaniu pierwszej pomocy i ewakuacji rannego czy rzutach do celu.
Możemy zdradzić, że naszym reprezentantom poszło świetnie.
22 kwietnia - ostatni dzień zmagań w ramach II Turnieju Szkół im. rtm. W. Pileckiego i podsumowanie wyników, jakie uzyskały szkoły w ciągu tych trzech dni.
Dziś uczniowie sprawdzili swoją wiedzę na temat biografii Pileckiego i najważniejszych dat związanych z jego życiem - rywalizacja opierała się na uczestnictwie w turnieju wiedzy.
Miło nam poinformować, że nasza placówka otrzymała Złotą Odznakę Rotmistrza, a osiągnięte wyniki w klasyfikacji końcowej sprawiły, że to właśnie nam przypadł zaszczyt posiadania Trofeum Przechodniego, które co roku trafia do zwycięzców turnieju.
Gratulujemy Uczniom, którzy brali udział we wszystkich etapach turnieju oraz ich Rodzicom.

Galeria zdjęć